Píšeme o tom, jak se mění svět a jak k tomu přispíváme

Při práci v týmu Řízení rizik se doma moc neohřejete. O to víc toho ale zažijete

Dvě noci ve Stockholmu, na otočku do kanceláře v Praze, a pak rychle na letiště skočit na letadlo do Říma. I tak může vypadat práce v týmu Řízení rizik.

Podcast Cesta s EY #4 - Petr Čivrný

Jeden z největších adrenalinových nadšenců v EY je bezpochyby Petr Čivrný, se kterým jsme si povídali ve čtvrtém podcastu Cesta s EY.

Podcast Cesta s EY #3 - Alica & Sandra

Nábor miléniálů a situace na trhu práce je momentálně žhavé téma. Do EY každý rok přijímáme studenty a absolventy vysokých škol, a tak jsme si do třetího dílu pozvali ty, které za hledáním nových posil stojí, naše recruiterky - Alicu a Sandru.

Druhý ročník Management Consulting Challenge už zná své vítěze!

Vysoká škola už sice dávno není jen o teorii, ale připravovat detailní strategii na základě reálného zadání od přední české společnosti a pokusit se s ní obstát před skupinou profíků, to se člověku nepoštěstí každý den. V dubnu u nás proběhl druhý ročník soutěže, která studentům vysokých škol přesně tohle nabízí – Management Consulting Challenge 2019. Loňský pilotní ročník proběhl ve spolupráci s Liftagem, letos dvou – až tříčlenné studentské týmy řešily zadání od společnosti Lasvit. A téma? Expanze Lasvitu do e-commerce.

Podcast Cesta s EY #2 - Tomáš Kafka

V druhém díle podcastu Cesta s EY jsme si povídali s Tomášem Kafkou, českou florbalovou legendou a naším partnerem ve Forenzních službách.

Cesta s EY rovnou do uší. Rozjeli jsme podcasty o tématech, která hýbou byznysem

Na Facebooku a Instagramu už jsme nějaký ten pátek, a tak bylo na čase poohlédnout se po nějaké nové výzvě. A vzhledem k tomu, že podcasty nás baví poslouchat, padla volba právě na ně. Konec konců, když může být na Spotify playlist zvuků hospody Severka ze seriálu Most!, tak proč bychom nemohli mít své podcasty i my? V podcastech Cesta s EY se budeš pravidelně setkávat se zajímavými lidmi a tématy, které hýbou byznysem.

Z pražského EY na stáž do Kalifornie

Pomáhal rozjet akcelerační program EY zaměřený na inovace, seznámil se s řadou nadějných startupů i investorů ze Silicon Valley a nahlédl do zákulisí špičkových technologických inkubátorů. Kolega Kuba Tesař vypráví o svém pracovním pobytu na západním pobřeží USA.

Druhý ročník soutěže Management Consulting Challenge je tady

Tarotové karty? Siderické kyvadlo? Kávová sedlina? Podle čeho připravuješ strategii ty? Přihlas se s kamarády do soutěže Management Consulting Challenge 2019, zvládněte case study na téma expanze Lasvitu do e-commerce a vyhrajte 50 000 korun a možnost stáže v týmu stratégů EY.

Uvidíš provázanost financí, risku a IT a pochopíš fungování banky

„Vytváříme řešení, která banky a pojišťovny skutečně používají,“ říkají shodně Luboš Prchal a Kristýna Bílková z našeho týmu poradenství pro finanční instituce. O čem je práce konzultanta v EY a proč začít kariéru právě po boku lidí, kteří pomáhají s proměnou bankovnictví po celém světě?

Zůstaňme v kontaktu

Aby byla tvoje příprava na cestu s EY doopravdy užitečná, používáme na webu Cookies. Využíváním našich stránek souhlasíš s jejich používáním a uchováváním. Tady najdeš podrobnější informace.