Junior konzultant - tým Oceňování podniku

Zodpovědný klient dnes neprovede žádnou větší akci bez důkladné přípravy. Může se jednat o transakce, úpravy byznysu kvůli nové regulaci nebo třeba vyčlenění malého oddělení z rozvětvené korporace. Hledáme mladé kolegy, kteří se po našem boku chtějí naučit, jak funguje velký transakční byznys.

Co budeš vlastně dělat?

„Můj tým vytváří různé modely a poskytuje odborné poradenství, které slouží jako podklady pro velká rozhodnutí, musí naši klienti v rámci svého businessu a jeho budoucnosti často provádět.

Pro juniora jako ty z toho vyplývá, že se už od prvních chvil budeš podílet na hodně významných projektech, o kterých se často píše v novinách, nebo mluví v televizi. Ze začátku budeš spolu se zkušenějšími kolegy analyzovat finanční plány, hledat klíčové indikátory pro ověřování smysluplnosti investic a odhadovat jejich budoucí vývoj. Budeš připravovat reporty a zakrátko ti umožníme naše rady klientům osobně odprezentovat. Jedná se o práci s daty, analýz a společné zamýšlení v týmu, jak v záplavě všech informací najít to podstatné.

Zároveň získáš ohromný rozhled v řadě odvětví, protože bez rozumného nadhledu by naše poradenství nefungovalo, Navíc se naši klienti přicházejí ze všech možných koutů. V mém týmu tě čeká zajímavá práce, které současně představuje investici do tvé budoucnosti. Zorientuješ se v byznysu mnohem rychleji než jinde.“

- Marek Jindra, šéf týmu Valuací a modelování

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, na koncert nebo na badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, o kterých se často píše v médiích a pokaždé se v něčem liší. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce counselora a porosteš i v osobnostní rovině.

 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už něco ovládneš, umožníme ti získat profesní certifikaci. Většinou se jedná o relativně drahé zkoušky, které za tebe rádi zaplatíme. Nejde nám o to, abys přinesl jen papír, chceme, aby se z našich lidí stávali čím dál lepší experti.

 • Za dva až tři roky z tebe bude Senior

Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný kariérní systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do tří let tě povýšíme na seniora. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás jde o samozřejmost.

 • Podíváš se do světa

Pracujeme na projektech převážně v České republice a střední a východní Evropě. Zároveň jsme globální společnost, která funguje ve 150 zemích světa. Dáme ti šanci toho náležitě využít ať už při projektech, nebo při stážích.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Veškeré potřebné technologie, kanceláře na výborném místě, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, kteří odvádějí náročnou práci konzultantů.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Dokončeného inženýra nebo magistra, ideálně titul z ekonomické nebo technické školy

Pokud k nám chceš na internship, můžeš být klidně ve 4. ročníku – jen bychom potřebovali, abys na placenou stáž v EY měl alespoň 3 dny v týdnu.

 • Orientaci v oblastech valuací, korporátních financí, a transakcí

Čím víc o nich víš, tím snadnější budou tvoje začátky.

 • Zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci, komunikovat s klienty od nás z kanceláře i přímo v terénu, často přecházet z projektu na projekt, tak si musíš při práci udržovat systém a také chladnou hlavu a selský rozum.

 • Komunikativní znalost angličtiny

Both written and spoken, because, you know, we use English on a daily basis. We have many foreigners in our team.

 • Mezinárodní zkušenosti a přesah

Ať už ze školy, nebo z nějaké stáže. Představ si práci na projektu s kolegou ze Srbska, call s klientem z Bavorska a pak večeři s lidmi z celé Evropy. Pohybujeme se v mezinárodním revíru, tak se na to připrav.

 • A co je úplně nejdůležitější

Abychom si prostě sedli, protože spolu budeme trávit mnoho času.

Jak se ti odměníme?

 • Nástup 37 000 Kč měsíčně a zajímavé bonusy, když ti půjde práce od ruky

 • Benefity za 27 000 Kč ročně, které si můžeš sám vybrat z doopravdy široké nabídky

 • 6 týdnů dovolené

 • iPhone

 • Ulékaře.cz – online lékařské poradenství

Co dalšího bys měl vědět?

Do výběrového řízení se můžeš zapojit kdykoli. S nástupem počítáme co nejdříve, ale můžeme se domluvit i individuálně. Otevřené máme už i místa s nástupem v srpnu 2020.

Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme. Mezitím se můžeš podívat na naše kariérní stránky www.cestasey.cz.

Díky a těšíme se na viděnou.

Aby byla tvoje příprava na cestu s EY doopravdy užitečná, používáme na webu Cookies. Využíváním našich stránek souhlasíš s jejich používáním a uchováváním. Tady najdeš podrobnější informace.