Konzultant - tým Veřejný sektor

Dokážeme odhalit problémy, které mají negativní vliv na fungování společností. Případně přijít s novou strategií nebo inovací, co posunou byznys klientů o pořádný kus dopředu. Veřejný sektor není nuda a my ti to dokážeme. Právě hledáme posilu, která se nebojí nových výzev.

Co budeš vlastně dělat?

Náš tým, zabývající se poradenstvím pro veřejný sektor rozšiřuje své řady. Pracujeme pro Evropskou komisi a její agentury a spolupracuje také s českými ministerstvy a jejich orgány. Děláme projekty zaměřené na evropské dotace jako je třeba administrativní ověřování žádostí o platby aj. Pracujeme na kontrole veřejnoprávních projektů - finanční ani věcná kontrola nám není cizí. Kontrolujeme také veřejné zakázky, ať už podle zákona nebo pravidel dotačního titulu a podílíme se na auditech hospodaření veřejných organizací. Budeš vytvářet i tvorbu související metodické dokumenty anebo školení pro poskytovatele dotací. Pokud umíš kromě plynulé angličtiny i další evropský jazyk, určitě to oceníme a budeš je moci plně využít. O projektech budeš vědět od samého počátku, neboť příprava nabídek pro klienty bude nedílnou součástí tvojí práce. 

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Někdo vystudoval ekonomku, někdo právo, někdo techniku. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, na koncert, maraton nebo na badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled a uvidíš výsledky. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce counselora a porosteš i osobnostně.

 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

 • Podíváš se do světa

Pracujeme na projektech převážně v Česku a střední Evropě. Zároveň jsme globální firma, která funguje ve 150 zemích světa. Dáme ti šanci toho náležitě využít ať už při projektech, nebo při stážích.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Dokončeného inženýra nebo magistra v letech 2014–2017

 • Zkušenosti s monitoringem případně řízení projektů, které jsou financovány z EU či národní zdrojů. Pokud máš alespoň 3 roky zkušeností, budeme to umět ocenit.

 • Analytické schopnosti a kritické myšlení

Zní to možná jako fráze, ale v našem týmu budeš pracovat s čísly a bude taky nezbytné, abys dokázal vyhodnotit, kde jsou u klientů nedostatky.

 • Komunikativní znalost angličtiny

We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

 • Zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci o podnikových procesech, efektivitě a byznysu. O projektovém managementu se nebudeš jen učit – budeš ho dělat každý den, jak od nás z kanceláře, tak od klienta z terénu a to i v rámci zemí Evropské unie.

 • A co je úplně nejdůležitější

Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

Jak se ti odměníme?

 • Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z doopravdy široké nabídky

 • 6 týdnů dovolené

 • iPhone

Co dalšího bys měl vědět?

Výběrové řízení začalo a zapojit se můžeš právě teď. S nástupem počítáme od ledna, ale můžeme se individuálně domluvit na jiném datu.

Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme.

Aby byla tvoje příprava na cestu s EY doopravdy užitečná, používáme na webu Cookies. Využíváním našich stránek souhlasíš s jejich používáním a uchováváním. Tady najdeš podrobnější informace.