Recepční - brigáda pro studenty VŠ

Hledáme recepční - brigádnici, ideálně studenta/studentku VŠ.

Co požadujeme

  • Flexibilitu

  • Možnost chodit převážně na odpolední směny (11:30 - 20:00)

  • Výbornou znalost Češtiny a Angličtiny

  • Vynikající komunikační schopnosti

  • Samostatnost, schopnost improvizace

  • Příjemné vystupování a vhodné oblékání

  • Základní znalost práce na PC

  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Náplň práce

  • Vítání hostů

  • Přepojování telefonů

  • Komunikace s klienty i zaměstnanci (vyřizování vzkazů, zařizování TAXI apod.)

  • Rezervace zasedacích místností a parkovacích míst

  • Další relevantní ad hoc úkoly

Co nabízíme

  • Možnost další spolupráce v průběhu školního roku

  • Prostředí prestižní mezinárodní společnosti

  • Možnost spolupracovat s profesionály z nejrůznějších oborů