Junior konzultant - tým IT Advisory

Bez správně nastaveného IT dnes nefunguje žádný byznys. A že těch problémů v systémech a procesech není vůbec málo! Může to být výběr nového systému, nastavení oprávnění nebo třeba nezvládnutá implementace. Vypracuj se po našem boku v odborníka na prověrky technologií, bezpečnosti a dat. Získáš know-how, po kterém je a bude ohromná poptávka.

Co budeš vlastně dělat?

Věnujeme se IT v různých společnost, naše práce je opravdu rozmanitá od výběru informačního systému, návrhu podnikové ICT architektury, řízení implementačních projektů až po různé prověrky v oblasti bezpečnosti a souladu s různými standardy, třeba SOCR nebo ISO27k. Prověřujeme IT systémy a SW licence, testujeme procesy kontroly pro finanční audit nebo děláme klasické penetrační testy. Další zajímavou oblastí jsou pokročilé datové analýzy. Naše projekty jsou doopravdy pestré a ty si u nás můžeš vyzkoušet, co ti bude vyhovovat nejvíc.

Pracovat v EY neznamená jen analýzu dat na počítači. Značnou část tvé práce by obnášelo setkávání se s lidmi od klienta, jako jsou IT manažeři, administrátoři nebo interní auditoři. Ze začátku je u nás člověk takovým sběračem a analytikem dat, velmi brzo se ale dostává k jejich interpretaci. Lidi se u nás učí tempem, které není úplně běžné.

Ze začátku ti pomůžou kolegové z týmu, postupně budeš přebírat víc a víc zodpovědnosti za projekty. Nehledáme jednorožce, ale aktivní lidi, co mají zájem o IT a chtějí se toho hodně naučit. A jako bonus to celé bude probíhat v prostředí, kde tě to bude bavit.

- David Kesl, šéf IT Advisory

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink nebo na badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce counselora a porosteš i osobnostně.

 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

 • Za dva až tři roky z tebe bude Senior

Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do tří let tě povýšíme na Seniora. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás ale samozřejmost.

 • Podíváš se do světa

Pracujeme na projektech převážně v Česku a střední Evropě. Zároveň jsme globální firma, která funguje ve 150 zemích světa. Dáme ti šanci toho náležitě využít ať už při projektech, nebo při stážích.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Budeš mít k dispozici všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě s ještě lepším výhledem, dobré kafe, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Dokončeného inženýra nebo magistra v letech 2017-2019

Pokud k nám chceš na internship, můžeš být klidně v nižším ročníku.

 • Výbornou znalost angličtiny

We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

 • Zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci o prolínání IT s byznysem.

 • Základní povědomí o IT a bezpečnosti

Jako jsou například správa MS Windows od desktopu přes server až po cloud, UNIX/Linux, databázích analytických nástrojích, principy ERP, kybernetických zranitelnostech.

 • A co je úplně nejdůležitější?

Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

Jak se ti odměníme?

 • Nástup 37 000 korun měsíčně a zajímavé bonusy, když ti půjde práce od ruky

 • Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z doopravdy široké nabídky

 • 6 týdnů dovolené, možnost dlouhodobého neplaceného volna

 • iPhone

Co dalšího bys měl vědět?

Nástup ideálně plánujeme na srpen, ale případně se můžeme domluvit individuálně.

Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme. Mezitím si můžeš třeba přečíst medailonek Kuby Tesaře, který u nás dělá podobné věci, jako bys mohl ty. Díky a těšíme se na viděnou.

Aby byla tvoje příprava na cestu s EY doopravdy užitečná, používáme na webu Cookies. Využíváním našich stránek souhlasíš s jejich používáním a uchováváním. Tady najdeš podrobnější informace.