Junior konzultant – tým Business Advisory

Dokážeme odhalit problémy, které mají negativní vliv na fungování společností. Případně přijít s novou strategií nebo inovací, co posunou byznys klientů o pořádný kus dopředu. Při práci kombinujeme pečlivou analýzu s kreativními nápady, které mají skutečný dopad na to, jak se daří firmám, co vídáš všude kolem sebe. Přidej se. Dáme ti šanci poznávat různorodé a skvěle řízené firmy a naučit se, jak uplatnit nápady v praxi.

Co budeš vlastně dělat?

U nás v týmu vymýšlíme a budujeme nové digitální řešení pro finanční instituce, pojišťovny a start-upy. Pomáháme implementovat hlavně IT řešení. Dáme ti možnost soustředit se na různé technologie jako je blockchain, AI nebo IoT.

Všechny naše řešení mají dokonale vychytaný UX, který je u mobilních nebo webových aplikací hrozně důležitý. Abychom nadesignovali naše řešení co nejoriginálněji, dáváme denně prostor kreativitě. Ve finále testujeme řešení s klienty a upravujeme podle jejich potřeb.

Sledujeme celosvětové trendy v oblasti digitálních bankovních produktů, a necháváme se inspirovat nejnovějšími hráči na trhu a podle toho vymýšlíme nová, inovativní řešení. Pracujeme na projektech nejen v ČR, ale i po celé Evropě. A pokud máš zrovna v hlavě nápad na inovativní řešení, pomůžeme ti ho zrealizovat.

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink nebo badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák. Děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od zkušenějších kolegů s mezinárodním přesahem. Porosteš i osobnostně.

 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

 • Za dva až tři roky z tebe bude Senior

Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do tří let tě povýšíme na Seniora. U nás je kariérní růst samozřejmost.

 • Podíváš se do světa

Pracujeme na projektech převážně v Česku a střední Evropě. Zároveň jsme globální firma, která funguje ve 150 zemích světa. Dáme ti šanci toho náležitě využít při projektech a stážích.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Budeš mít k dispozici všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě s ještě lepším výhledem, dobré kafe, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Dokončeného inženýra nebo magistra v letech 2017 – 2020

Umíme se flexibilně domluvit, i když jsi v posledním ročníku.

 • Komunikativní znalost angličtiny

We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

 • Přehled o fungování finančního trhu a zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci o bankách, pojišťovnách, fondech a řízení rizik. Základní orientace v oblasti regulace finančního trhu ti nebude na škodu.

 • Zkušenosti s ekonomickými analýzami a porozumění účetnictví.

Říká ti něco oceňování finančních aktiv a derivátů, ALM a chápeš podvojné účetnictví? Usnadnilo by ti to práci.

 • A co je úplně nejdůležitější

Jsme tým se stejnou DNA. Najdeš u nás lidi, co studovali podobné obory a zajímá je podobné technologie. Budeš prostě pracovat mezi svými.

Jak se ti odměníme?

 • Nástup 37 000 korun měsíčně a zajímavé bonusy, když ti půjde práce od ruky

 • Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z opravdu široké nabídky

 • 6 týdnů dovolené; flexibilní pracovní doba, homeoffice

 • iPhone

 • Ulékaře.cz – online lékařské poradenství

Co dalšího bys měl vědět?

Do výběrového řízení se můžeš zapojit kdykoli. S nástupem počítáme co nejdřív, ale můžeme se individuálně domluvit.

Rádi se s tebou poznáme. Vyplň pár informací o sobě a my se ti co nejdříve ozveme. Díky a těšíme se na společné projekty.

Aby byla tvoje příprava na cestu s EY doopravdy užitečná, používáme na webu Cookies. Využíváním našich stránek souhlasíš s jejich používáním a uchováváním. Tady najdeš podrobnější informace.