Junior konzultant - tým RPA

Dnešní doba si žádá moderní přístupy i v tradičních firemních procesech, od oddělení financí až po HR. V oddělení Zvyšování výkonnosti to víme! Právě hledáme kolegu do týmu, který se zabývá robotickou automatizací procesů.

Co budeš vlastně dělat?

Chceš poznat, jak v praxi fungují firemní procesy a naučit se je modernizovat? Pokud ano, tak máme pozici přímo pro tebe! Pracujeme na projektech, které usnadňují život nejen účetním, ale i lidem v HR nebo logistice. Díky robotické automatizaci procesů, kterou firmám pomáháme implementovat, mají zaměstnanci více prostoru na zajímavější práci než manuální vkládání dat do počítače.

Jako RPA developer se budeš podílet na mapování, optimalizaci a následném vývoji automatizace podnikových procesů s využitím specializovaných programů. Tvoji prací nebude ale jen programování, občas je potřeba připravit i zajímavou prezentaci či RPA procesy řádně zdokumentovat.

U nás se nudit nebudeš! Aktivně tě zapojíme do různých projektů v rámci celého týmu. Tvoji budoucí kolegové se vyznají nejen v robotizaci, ale také v podnikových financích, účetnictví či v oblasti vodohospodářství. Přímá komunikace s klientem bude součástí tvého běžného dne – nemusíš se bát, že budeš jenom sedět v kanceláři.

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Někdo vystudoval ekonomku, někdo právo, někdo techniku. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, na koncert, maraton nebo na badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák, ani takové, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled a uvidíš konkrétní výsledky své práce.

 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

 • Za dva až tři roky z tebe bude Senior

Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do tří let tě povýšíme na Seniora. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás ale samozřejmost.

 • Podíváš se do světa

Pracujeme na projektech převážně v Česku a střední Evropě. Zároveň jsme globální firma, která funguje ve 150 zemích světa. Dáme ti šanci toho náležitě využít ať už při projektech, nebo při stážích.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě a zázemí; zkrátka veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

 • Vše potřebné tě naučíme

Vstupní školení je samozřejmost. Tím to ale nekončí. Umožníme ti se dále vzdělávat, to nejdůležitější se pak naučíš přímo na projektech a od svých kolegů. Budeš mít také možnost získat odborné certifikace.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Dokončeného inženýra nebo magistra v letech 2017–2019.

Studium technického nebo ekonomického směru bude tvojí výhodou.

 • Zájem o IT

Znáš moderní programovací jazyky (C#, C++, JAVA, VB, .NET), enterprise IT technologie a podniková IT infrastruktura ti není cizí? Tyto znalosti budou tvojí výhodou při výběrovém řízení i při práci samotné – nejsou ale nutností!

 • Analytické myšlení

Schopnost zamyslet se nad problémem a samostatně navrhnout řešení je pro nás velmi důležitá.

 • Chuť komunikovat

I když vyvíjíme roboty, stále jsme také konzultanti, takže komunikace nejen v rámci týmu, ale časem také s klienty, bude důležitou součástí tvojí práce.

 • Znalost angličtiny

Při práci samozřejmě přijdeš do styku s angličtinou, ať už v dokumentaci nebo přímo v komunikaci s klientem, takže se bez ní neobejdeš.

 • Zápal pro věc a chuť se učit

Budeš se neustále učit nové věci o podnikových procesech, jejich efektivitě a významu v byznysu. Všechno, co se naučíš, uplatníš v práci každý den – ať už v kanceláři nebo přímo „v terénu“.

 • A co je úplně nejdůležitější?

Protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

Jak se ti odměníme?

 • Nástup 35 000 korun měsíčně a zajímavé bonusy, když ti půjde práce od ruky

 • Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z doopravdy široké nabídky

 • 6 týdnů dovolené

 • iPhone od prvního dne u nás

Co dalšího bys měl vědět?

Výběrové řízení začalo. Zapojit se můžeš kdykoli. S termínem nástupu počítáme v létě, ale můžeme se případně individuálně domluvit

Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme.

Aby byla tvoje příprava na cestu s EY doopravdy užitečná, používáme na webu Cookies. Využíváním našich stránek souhlasíš s jejich používáním a uchováváním. Tady najdeš podrobnější informace.