Junior konzultant - tým Ekonomického poradenství

Dnešní doba si žádá moderní přístupy i v tradičních firemních procesech, od oddělení financí až po HR. V oddělení Zvyšování výkonnosti to víme! Právě hledáme kolegu do týmu, který se věnuje podnikovým financím a účetnictví, robotizaci a regulatornímu poradenství především v oblasti vodohospodářství, odpadového hospodářství, poštovního sektoru a farmaceutického průmyslu.

Co budeš vlastně dělat?

Jako nová posila našeho týmu budeš hned od začátku spolupracovat se zkušenějšími kolegy na různorodých projektech pro klienty z různých oborů od vodohospodářství, FMCG po centra sdílených služeb (SSC) nebo poštovní sektor, ve kterém máme unikátní know-how. Tvůj den bude pestrý. Budeš připravovat analýzy, ať už o jednotlivých společnostech nebo celém odvětví a pokud tě baví práce v Excelu, tak si přijdeš na své! Není to ale jen o číslech, občas je potřeba připravit i zajímavou prezentaci v češtině nebo angličtině. Kromě Excelu a Powerpointu u nás budeš pracovat s moderními softwary jako UiPath nebo BluePrism, díky kterým jsme schopni automatizovat procesy u našich klientů (RPA). Nebude to ale jenom o práci s počítačem. Komunikovat s klienty a zahraničními kancelářemi bude nedílnou součásti tvého běžného dne.

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Někdo vystudoval ekonomku, někdo právo, někdo techniku. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, na koncert nebo maraton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled a uvidíš výsledky. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce counselora a mentora a porosteš i osobnostně.

 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

 • Za dva až tři roky z tebe bude Senior

Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do tří let tě povýšíme na Seniora. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás ale samozřejmost.

 • Podíváš se do světa

Pracujeme na projektech převážně v Česku a střední Evropě. Zároveň jsme globální firma, která funguje ve 150 zemích světa. Dáme ti šanci toho náležitě využít ať už při projektech, nebo při stážích.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Dokončeného inženýra nebo magistra v letech 2017–2019

 • Analytické schopnosti a kritické myšlení

Zní to možná jako fráze, ale v našem týmu budeš pracovat s čísly, či procesy a bude nezbytné, abys dokázal vyhodnotit, kde jsou u klientů nedostatky.

 • Komunikativní znalost angličtiny

We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

 • Zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci o podnikových procesech, efektivitě a byznysu. O projektovém managementu se nebudeš jen učit – budeš ho dělat každý den, jak od nás z kanceláře, tak od klienta z terénu.

 • A co je úplně nejdůležitější

Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

Jak se ti odměníme?

 • Nástup 35 000 korun měsíčně a zajímavé bonusy, když ti půjde práce od ruky

 • Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z doopravdy široké nabídky

 • 6 týdnů dovolené

 • iPhone

Co dalšího bys měl vědět?

Výběrové řízení začalo. Zapojit se můžeš kdykoli. S termínem nástupu počítáme v létě, ale můžeme se případně individuálně domluvit.

Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme.

Aby byla tvoje příprava na cestu s EY doopravdy užitečná, používáme na webu Cookies. Využíváním našich stránek souhlasíš s jejich používáním a uchováváním. Tady najdeš podrobnější informace.