Internship – tým Automotive & Mobilita (CRM Programmer)

Automobiloví dealeři často prodávají nejlepší auta na trhu, přesto jejich zákaznickou databázi leckdy tvoří papír a tužka. V EY jsme se rozhodli s tím skoncovat a nabídnout všem dealerstvím nástroje, které jim pomohou v jejich byznyse, ať už při práci se zájemci o vozidla a služby, nebo při práci se stávajícími zákazníky. To vše za použití nejnovějších marketingových nástrojů a digitálních vychytávek. Pokud rád programuješ, prostředí aut Ti není cizí a chceš být u vývoje něčeho, co bude mít opravdový vliv na celé odvětví, přidej se k nám!

Co budeš vlastně dělat?

Pro naše řešení jsme se rozhodli stavět na MS Dynamics 365. Tvým úkolem bude pomoci zodpovědnému týmu ve vývoji našeho start-up řešení. Budeš moci uplatnit a rozvíjet své programovací schopnosti bez zbytečných omezování. Naučíme Tě spoustu věcí z oblasti automotive a IT a budou nás moc zajímat Tvé neotřelé nápady! Projektový tým má na starost vše od základního vývoje, přes marketing produktu až po přizpůsobení řešení pro jednotlivé zákazníky, takže se rozhodně nudit nebudeš a poznáš svět vývoje CRM platformy a návazné zákaznické péče ze všech stran!

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Někdo vystudoval ekonomku, někdo právo, někdo techniku. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, na koncert, maraton nebo tematicky pro náš tým – na motokáry.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Pokud budeš mít více času, rádi Tě zapojíme i do jiných projektů. Náš přístup je jednoduchý – nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled a uvidíš výsledky. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce counselora a porosteš i osobnostně.

 • Částečný úvazek s možností přechodu na full-time job

Pokud ti půjde práce pěkně od ruky, určitě se domluvíme na prodloužení spolupráce. Pracovat budeš v příjemném prostředí Florentina.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

 • Zvládneš skloubit práci, školu i osobní život

Vyjdeme ti vstříc při plánování práce. Rádi bychom tě měli k dispozici alespoň na tři dny v týdnu, ale neboj, nestane se, že bys neměl čas připravit se na zkoušky nebo vyrazit na akci s kamarády.

 • Vše potřebné tě naučíme

Vstupní školení je samozřejmost. Tím to ale nekončí. Hlavně prací na projektech se postupně naučíš věci, které ti dají doopravdy hodně.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Znalost IT a programovacích jazyků

Oceňovanou vlastností je znalost některého z uvedených programovacích jazyků: c#, .net, Dynamics CRM a ideálně javascript.

 • Probíhající studium na VŠ

Jestli právě studuješ magistra, při internshipu u nás zvládneš nejen studium, ale navíc získáš zkušenosti a praxi.

 • Analytické schopnosti a kritické myšlení

Zní to možná jako fráze, ale v našem týmu budeš pracovat s čísly a bude taky nezbytné, abys dokázal vyhodnotit, kde jsou u klientů nedostatky.

 • Komunikativní znalost angličtiny

We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

 • Zápal pro věc

Budeš se neustále zdokonalovat v programování, učit nové věci o podnikových procesech, efektivitě a byznysu. O projektovém managementu se nebudeš jen učit – budeš ho dělat každý den, jak od nás z kanceláře, tak od klienta z terénu. Pokud máš rád(a) auta a ekosystém kolem nich, budeš ve svému živlu.

 • A co je úplně nejdůležitější

Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

Co dalšího bys měl vědět?

Výběrové řízení začalo. Zapojit se můžeš kdykoli. Na termínu nástupu se můžeme individuálně domluvit.

Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme.

Aby byla tvoje příprava na cestu s EY doopravdy užitečná, používáme na webu Cookies. Využíváním našich stránek souhlasíš s jejich používáním a uchováváním. Tady najdeš podrobnější informace.