Internship - tým Veřejný sektor

Máš zájem o to, jak funguje veřejná správa v České republice nebo Evropská komise a její agentury? Chtěl by ses podílet na jejich lepším fungování? Právě hledáme posilu, která se nebojí nových výzev.

Co budeš vlastně dělat?

Chceme, aby fungovaly lépe nejen firmy, ale také veřejný sektor. Náš tým pracuje pro Evropskou komisi a její agentury a spolupracuje také s českými ministerstvy a jejich organizacemi. Pracujeme na evaluacích veřejných programů, nastavování těchto programů, kontrole či auditu projektů financovaných z těchto programů a také pomáháme našim klientům tyto dotace získat a správně administrovat.

Pokud chceš používat angličtinu a další cizí jazyk (např. francouzštinu, řečtinu nebo italštinu), u nás je můžeš využít každý den. Navíc ti zaplatíme jazykové kurzy, aby sis prohluboval znalost jazyka.

Proč se přidat do EY?

  • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Někdo vystudoval ekonomku, někdo právo, někdo techniku. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, na koncert, maraton nebo na badminton.

  • Částečný úvazek s možností přechodu na full-time job

Pokud ti půjde práce pěkně od ruky, určitě se domluvíme na prodloužení spolupráce. Pracovat budeš v příjemném prostředí Florentina nebo z domova.

  • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

  • Zvládneš skloubit práci, školu i osobní život

Vyjdeme ti vstříc při plánování práce. Rádi bychom tě měli k dispozici alespoň na tři dny v týdnu, ale neboj, nestane se, že bys neměl čas připravit se na zkoušky nebo vyrazit na akci s kamarády.

  • Vše potřebné tě naučíme

Vstupní školení je samozřejmost. Tím to ale nekončí. Hlavně prací na projektech se postupně naučíš věci, které ti dají doopravdy hodně.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

  • Probíhající studium na VŠ

Jestli právě studuješ magistra, při internshipu u nás zvládneš nejen studium, ale navíc získáš zkušenosti a praxi.

  • Komunikativní znalost angličtiny, další úřední jazyk EU výhodou

Both written and spoken, because, you know, we use English very often. Jiný jazyk EU se Ti taky může hodit

  • Analytické schopnosti a kritické myšlení

Zní to možná jako fráze, ale je to důležitá kvalita, kterou nemá každý. V našem týmu budeš pracovat s textem i čísly a bude taky nezbytné, aby ses dokázal zorientovat a vyhodnotit, zda jde věc udělat lépe nebo zda je vše nastaveno správně a dle pravidel.

  • A co je úplně nejdůležitější - zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci o fungování veřejných institucí, jejich procesech, nastavených pravidlech i o tom, jak to reálně probíhá. Budeš se potkávat se zástupci veřejných institucí. Pro to všechno potřebujeme, abys měl zápal pro věc a bavila Tě i interakce s kolegy a klienty.

Co dalšího bys měl vědět?

Výběrové řízení začalo a zapojit se můžeš kdykoli. S nástupem počítáme ideálně co nejdříve, ale můžeme se domluvit i jinak.

Rádi tě poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme. Mezitím se můžeš třeba podívat na náš kariérní web www.cestasey.cz. Těšíme se na viděnou.

Aby byla tvoje příprava na cestu s EY doopravdy užitečná, používáme na webu Cookies. Využíváním našich stránek souhlasíš s jejich používáním a uchováváním. Tady najdeš podrobnější informace.