Marketingový specialista pro inovace a digitální řešení

Jsi nadšencem pro moderní technologie, inovace a digitální transformaci? Zajímají Tě novinky v oblasti finančních služeb? Máš chuť a kuráž představovat EY řešení a dostatek zkušeností a nápadů, jak na to? Pak do našeho marketingové oddělení (Brand, Marketing and Communications) hledáme právě Tebe.

Náplň práce:

  • Organizace klientských akcí - kompletní realizace klientských seminářů a konferencí, firemní akce a sponzoring včetně související administrativy

  • Externí marketingová komunikace - příprava a distribuce pravidelných informačních bulletinů, vedení příslušných externích a interních webových stránek, tvorba marketingových brožur

  • Údržba klientské databáze

  • Klientské a marketingové reporty

Co požadujeme:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání (ideálně ekonomického či marketingového směru)

  • Alespoň 3 roky zkušeností v oblasti marketingu se zaměřením na moderní technologie a inovace, případně bankovnictví

  • Vynikající znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem

  • Pečlivost, zorganizovanost a spolehlivost

  • Zkušenost s používáním sociálních sítí

  • Ochotu učit se nové věci

  • Nadšení, týmovost a touhu překonávat výzvy

Co nabízíme:

  • Přátelské a transparentní pracovní prostředí, mezinárodní zázemí a propojení se zahraničními kancelářemi EY

  • Zaměstnanecké benefity v hodnotě 27.000 Kč ročně podle osobních preferencí (permanentky do fitness center, vstupenky do kin a divadel, jazykové kurzy, zážitkové aktivity, zdravotní péče, wellness, penzijní připojištění, stravenky a mnoho dalších)

  • 6 týdnů dovolené, životní pojištění, IPhone

Termín nástupu:

  • Ihned