Business / IT Analytik - tým Supply Chain & Operations

Výrobním podnikům ukazujeme, že Excel je už přežitek a že Business Intelligence není jiný název pro databázi podnikového systému. Klientům radíme, že v poctivé dokumentaci datového skladu je obrovský businessový přínos zejména do budoucna. A že práce s daty není výsadou pouze IT oddělení. Podíváš se s námi do různých firem, kde získáš přehled o celkovém fungování businessu. Podpoříme tvoji kreativitu a dáme ti prostor přicházet s novými nápady. Díky spolupráci s kolegy z různých týmů můžeme klientům nabízet end-to-end řešení. Budeš tak nejen u přípravy strategie, ale také při její implementaci.

Co budeš vlastně dělat?

Náš tým se zaměřuje na poradenství v oblasti operations pro výrobu, engineering a supply chain. Zvyšujeme efektivitu procesů, hledáme prostor pro úspory nákladů

a pomáháme implementovat chytrá businessová řešení. Nepracujeme jenom z kanceláří, ale vyrážíme k našim klientům po celé republice. Pracujeme totiž pro nejvýznamnější výrobní společnosti. Tvoje role bude tlumočit požadavky businessu do zadání pro IT. Kromě sběru a analyzování požadavků klienta nebo mapování procesů budeš prozkoumávat obsah databází, připravovat funkční specifikaci pro vývojáře nebo samostatně modelovat self-service BI řešení. Ze začátku ti se vším pomůžeme a postupně můžeš přebírat zodpovědnost za projekty.

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Někdo vystudoval ekonomku, někdo právo, někdo techniku. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, na koncert nebo maraton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled a uvidíš výsledky. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce counselora a porosteš i osobnostně.

 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

 • Za dva až tři roky z tebe bude Senior

Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do tří let tě povýšíme na Seniora. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás ale samozřejmost.

 • Podíváš se do světa

Pracujeme na projektech převážně v Česku a střední Evropě. Zároveň jsme globální firma, která funguje ve 150 zemích světa. Dáme ti šanci toho náležitě využít ať už při projektech, nebo při stážích.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Technické, ekonomické nebo businessově zaměřené vzdělání

Máš dokončeného inženýra nebo magistra? Pokud k nám chceš na internship, můžeš být klidně v 1. ročníku na magistru.

 • Zápal pro věc

Zajímá tě, jak věcí fungují a proč tak fungují? Chceš se neustále učit nové věci a poznávat různé přístupy k řízení podnikové informatiky?

 • Analytické schopnosti a kritické myšlení

Zní to možná jako fráze, ale v našem týmu budeš pracovat s čísly a bude taky nezbytné, abys dokázal vyhodnotit, kde jsou u klientů nedostatky.

 • Základní znalosti SQL, datového modelování a BI nástrojů

Povídat si budeš nejenom s klientem, navíc i s databází a zkušenými vývojáři. Budeš k tomu potřebovat umět napsat jednoduché selecty a zároveň znát základy datového modelování. Školní BI projekt v SQL Serveru (Analysis Services, Integration Services) ti hodně pomůže. -.

 • Komunikativní znalost angličtiny (další jazyk bude výhodou)

We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

 • A co je úplně nejdůležitější

Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

Jak se ti odměníme?

 • Nástup 37 000 korun měsíčně a zajímavé bonusy, když ti půjde práce od ruky

 • Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z doopravdy široké nabídky

 • 6 týdnů dovolené

 • iPhone

 • Ulékaře.cz – online lékařské poradenství

Co dalšího bys měl vědět?

Výběrové řízení začalo. Zapojit se můžeš kdykoli. Na termínu nástupu se můžeme individuálně domluvit.

Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme.

Aby byla tvoje příprava na cestu s EY doopravdy užitečná, používáme na webu Cookies. Využíváním našich stránek souhlasíš s jejich používáním a uchováváním. Tady najdeš podrobnější informace.