Junior konzultant - Datový analytik

Data. Najít je, porozumět jim a pracovat s nimi. Kdo se v Data Analytics nevyzná, dost možná staví svoje podnikání na vzdušných zámcích. My jsme tady od toho, aby k tomu nedocházelo. Dokážeme data vytěžit, analyzovat a taky doporučit, jak na nich postavit řešení problémů nebo inovaci byznysu. Přidej se k nám a naučíš se věci, ve kterých se spousta lidí v byznysu neorientuje.

Co budeš vlastně dělat?

S daty pracujeme na všech možných úrovních a tvoje práce se bude odvíjet od toho, jak hodně se v nich vyznáš. Aktuálně posilujeme tým, který pracuje hlavně pro firmy, co vyrábějí spotřební zboží, pro které děláme analýzy dat ze systému SAP.

 

Pracujeme v týmu, kde si vždycky umíme poradit, a máme i přesnou metodiku. Jako úplného juniora tě nehodíme do vody. Budeš se učit třeba při přípravě datových sad a k analýze a interpretaci se dostaneš postupně. Pokud ale už máš praxi, najdeme pro tebe úkoly, kde využiješ svoje zkušenosti. Zakládáme si totiž na tom, že lidi v týmu posouváme. Od analýzy dat tě proto rádi nasměrujeme k přípravě interaktivních datových vizualizací, vývoji analytických nástrojů nebo tě vyšleme na konzultaci ke klientům. Vždy záleží na domluvě, příležitostí je u nás hodně.

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, na koncert nebo na badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák, které končí u klienta v šuplíku. Děláme pořádné věci a pokaždé se v něčem liší. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce counselora a porosteš i osobnostně.

 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

 • Za dva až tři roky z tebe bude Senior

Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do tří let tě povýšíme na Seniora. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás ale samozřejmost.

 • Podíváš se do světa

Pracujeme na projektech nejen v Česku a střední Evropě, ale našimi klienty jsou i velké globální firmy Zároveň jsme globální firma, která funguje ve 150 zemích světa. Dáme ti šanci toho náležitě využít ať už při projektech, nebo při stážích.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Dokončenou vysokou školu, alespoň bakaláře

Ideálně vystudovanou výpočetní techniku nebo informatiku. Pokud chceš zkusit internship, můžeš být ještě na škole.

 • Znalost nebo základní orientaci v jazyku SQL.

Znalosti programovacích jazyků nebo vizualizačních nástrojů jsou výhodou.

 • Zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci, ať už třeba SAP, vizualizace nebo oblasti BI či ETL, dáme ti možnost komunikovat s klienty z různých odvětví, budeš často přecházet z projektu na projekt, tak si musíš při práci udržovat systém a taky chladnou hlavu.

 • Komunikativní znalost angličtiny

We use English on a daily basis, so you should be confident in both your speaking and writing skills.

 • A co je úplně nejdůležitější

Aby to prostě byl dobrý match, protože spolu budeme trávit spoustu času, tak si musíme sednout i lidsky.

Jak se ti odměníme?

 • Nástup 37 000 korun měsíčně a zajímavé bonusy, když ti půjde práce od ruky

 • Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z doopravdy široké nabídky

 • 6 týdnů dovolené

 • iPhone

 • Ulékaře.cz – online lékařské poradenství

Co dalšího bys měl vědět?

Do výběrového řízení se můžeš zapojit kdykoli. S nástupem počítáme co nejdřív, ale můžeme se individuálně domluvit. Mezitím se můžeš kouknout na náš web cestasey.cz do sekce IT consulting, kde si můžeš přečíst víc o tom, na čem s námi budeš pracovat.

Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme. Díky a těšíme se na viděnou.

Aby byla tvoje příprava na cestu s EY doopravdy užitečná, používáme na webu Cookies. Využíváním našich stránek souhlasíš s jejich používáním a uchováváním. Tady najdeš podrobnější informace.