Accounting & Tax Compliance Specialist (full-time) - Brno

Dnešní svět je čím dál víc propojený a týká se to i reportovacích povinností firem, zvlášť těch velkých mezinárodních. Přidej se do našeho brněnského GCR týmu, kde se můžeš naučit, jak to chodí na financích ve velkých korporacích.

Global Compliance Reporting (GCR) představuje outsourcovanou službu funkcí daňového a finančního oddělení a umožňuje našim klientům zaměřit se na strategické a obchodní priority.

Co budeš vlastně dělat?

Nečekej, že budeš mít na starosti jenom jeden proces, u nás budeš řešit klientské záležitosti komplexně a s přesahem do daní. Mnohdy vedeme celé účetnictví našim klientům a pomáháme s reportingem do mateřských firem.

Připravujeme lokální účetní závěrky a daňová přiznání na základě podkladů a dat od klienta. Není to však jen tak. Většina našich klientů vede své korporátní účetnictví dle jiných standardů (IFRS, US GAAP a další). Naším úkolem je navrhnout úpravy, aby bylo vše, jak má být, dle českých účetních standardů.

Poznáš, jak to chodí u klientů v různých oborech. Budeš součástí nejnovějších trendů ve financích. Všechno děláme tak, aby nás práce bavila. Můžeme Ti slíbit, že pracovat u nás rozhodně není žádná rutina.

Proč se přidat k EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink, badminton nebo na deskovky.

 • Každý den se budeš učit nové věci

Děláme zajímavé věci pro klienty všude po světě. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od kolegů a porosteš nejen po odborné stránce, ale i osobnostně. V Excelu budeš brzo excelovat.

 • Nestrávíš mládí v kanceláři

Naše profese vyžaduje, aby byl člověk ve střehu. Pracujeme ale tak, aby nás práce bavila a měli jsme čas i na osobní život. Když je potřeba, mákneme, když je volněji, netrávíme v kanceláři zbytečné přesčasy. Používáme moderní technologie, takže netrávíme čas na cestách.

 • Kariérně porosteš

Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat víc zodpovědnosti, a když ti práce půjde od ruky, povýšíme tě na Seniora. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás realita.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Budeš mít všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě v centru Brna, zázemí a veškerý komfort, který je k zpříjemnění práce potřeba.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Analytické myšlení, protože při téhle práci musíš dát dohromady řadu proměnných.

 • Angličtina je firemní jazyk a jazyk našich klientů, kolegy máme po celém světě. Both written and spoken, because, you know, we use English very often.

 • Zápal pro věc. Budeš se neustále učit nové věci – a to nejen o účetnictví a daních.

 • Základní přehled o účetnictví a daních. Ať už ho máš ze střední nebo z vejšky, základní vhled do problematiky účtování by ti neměl chybět. Jestli jsi pracoval v audit hubu, na GL nebo v auditu, tahle pozice je dobrý další krok.

 • A co je úplně nejdůležitější? Chuť pustit se do dobrodružství.

Jak se ti odměníme?

 • Nástup 30 000 korun měsíčně a zajímavé bonusy, když ti půjde práce od ruky

 • Benefity za 27 000 korun ročně, volba je na Tobě

 • 6 týdnů dovolené a flexibilní pracovní dobu

 • Laptop a iPhone

Co dalšího bys měl vědět?

Výběrové řízení začalo a zapojit se můžeš kdykoli. Nástup je možný ihned.

Rádi se s tebou poznáme. Vyplň nám pár informací o sobě a my se ti co nejdřív ozveme. Mezitím se můžeš třeba podívat na náš kariérní web www.cestasey.cz. Díky a těšíme se na viděnou.

Aby byla tvoje příprava na cestu s EY doopravdy užitečná, používáme na webu Cookies. Využíváním našich stránek souhlasíš s jejich používáním a uchováváním. Tady najdeš podrobnější informace.