Junior konzultant – tým Řízení kreditního rizika

Pojď s námi aplikovat inovativní a pokročilé metody jako Machine Learning a BlockChain ve finančnictví. Pomáháme velkým bankám, pojišťovnám a fondům se systémy spravujícími úvěrové riziko. Staráme se také o to, aby správně implementovali a používali moderní technologie. Dáme ti příležitost být u projektů, které mění velké finanční instituce k lepšímu.

Co budeš vlastně dělat?

Dohromady je nás přes 60 a zabýváme se poradenstvím v různých oborech finančního sektoru. Denně řešíme projekty, které souvisí s finančním řízením, oceňováním, likviditou nebo regulací a jejím dopadem na banky a pojišťovny. Nabízíme ti místo v mezinárodním týmu s unikátním know-how, kde najdeš odborníky na analýzu dat, regulaci finančnictví, vývoj a implementaci softwaru i projektové řízení. Dokážeme tě nasměrovat k pozici, která ti bude nejvíc vyhovovat.

Vymýšlíme inovativní řešení a dodáváme je naším klientům. Pouštíme se do projektů, které souvisí s technologiemi jako BlockChain, Robotic Process Automation nebo přesun IT infrastruktury do cloudu. Využíváme pokročilých analytických metod pro analýzu zákaznických potřeb a řízení rizika, např. klasifikační stromy, neuronové sítě, chain ladder, Markovských řetězců nebo třeba Bayesovské statistiky.

Budeš pracovat na projektech v Praze, tak po i metropolích střední Evropy. Občas se objeví projekt s bankami a pojišťovnami v Británii nebo Americe. Když ukážeš, že ti jde práce pěkně od ruky, dostaneš se na projekty různě po světě.

Proč se přidat do EY?

 • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět

Jsme převážně mladí lidé pár let po škole a doplňují nás zkušení odborníci s bohatou praxí. Suchary mezi námi nenajdeš. Nikdy nebudeš mít problém sehnat parťáka na drink nebo badminton.

 • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech

Nesekáme projekty jako přes kopírák. Děláme pořádné věci, které se pokaždé v něčem liší. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od zkušenějších kolegů s mezinárodním přesahem. Porosteš i osobnostně.

 • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Když už něco ovládneš, umožníme ti udělat si certifikaci. Většinou se jedná o docela drahé zkoušky, které za tebe zaplatíme. Nejde nám o to, abys jen přinesl papír, chceme, aby z našich lidí byli čím dál lepší experti.

 • Za dva až tři roky z tebe bude Senior

Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do tří let tě povýšíme na Seniora. U nás je kariérní růst samozřejmost.

 • Podíváš se do světa

Pracujeme na projektech převážně v Česku a střední Evropě. Zároveň jsme globální firma, která funguje ve 150 zemích světa. Dáme ti šanci toho náležitě využít při projektech a stážích.

 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo

Budeš mít k dispozici všechny potřebné technologie, kanceláře na perfektním místě s ještě lepším výhledem, dobré kafe, zázemí a veškerý komfort, který potřebují lidi, co odvádějí náročnou práci konzultantů.

Co budeš k práci potřebovat a co bude výhodou?

 • Dokončeného inženýra nebo magistra v letech 2016 – 2020

Umíme se flexibilně domluvit, i když jsi v posledním ročníku.

 • Komunikativní znalost angličtiny

We use English every day, so you´ll need to be good in writing and speaking it.

 • Přehled o fungování finančního trhu a zápal pro věc

Budeš se neustále učit nové věci o bankách, pojišťovnách, fondech a řízení rizik. Základní orientace v oblasti regulace finančního trhu ti nebude na škodu.

 • Zkušenosti s ekonomickými analýzami a porozumění účetnictví.

Říká ti něco oceňování finančních aktiv a derivátů, ALM a chápeš podvojné účetnictví? Usnadnilo by ti to práci.

 • A co je úplně nejdůležitější

Jsme tým se stejnou DNA. Najdeš u nás lidi, co studovali podobné obory a zajímá je podobné technologie. Budeš prostě pracovat mezi svými.

Jak se ti odměníme?

 • Nástup 37 000 korun měsíčně a zajímavé bonusy, když ti půjde práce od ruky

 • Benefity za 27 000 korun ročně, které si můžeš sám vybrat z opravdu široké nabídky

 • 6 týdnů dovolené; flexibilní pracovní doba, homeoffice

 • iPhone

 • Ulékaře.cz - online zdravotnické poradenství

Co dalšího bys měl vědět?

Nástup je možný ihned případně se individuálně domluvíme.

Rádi se s tebou poznáme. Vyplň pár informací o sobě a my se ti co nejdříve ozveme. Mezitím si můžeš na našem kariérním webu www.cestasey.cz přečíst medailonek Tomáše Němečka, který u nás vede jeden z FS týmů. Díky a těšíme se na společné projekty.

Aby byla tvoje příprava na cestu s EY doopravdy užitečná, používáme na webu Cookies. Využíváním našich stránek souhlasíš s jejich používáním a uchováváním. Tady najdeš podrobnější informace.