Píšeme o tom, jak se mění svět a jak k tomu přispíváme

Cesta s EY rovnou do uší. Rozjeli jsme podcasty o tématech, která hýbou byznysem

Na Facebooku a Instagramu už jsme nějaký ten pátek, a tak bylo na čase poohlédnout se po nějaké nové výzvě. A vzhledem k tomu, že podcasty nás baví poslouchat, padla volba právě na ně. Konec konců, když může být na Spotify playlist zvuků hospody Severka ze seriálu Most!, tak proč bychom nemohli mít své podcasty i my? V podcastech Cesta s EY se budeš pravidelně setkávat se zajímavými lidmi a tématy, které hýbou byznysem.

Druhý ročník soutěže Management Consulting Challenge je tady

Tarotové karty? Siderické kyvadlo? Kávová sedlina? Podle čeho připravuješ strategii ty? Přihlas se s kamarády do soutěže Management Consulting Challenge 2019, zvládněte case study na téma expanze Lasvitu do e-commerce a vyhrajte 50 000 korun a možnost stáže v týmu stratégů EY.

Soutěž Management Consulting Challenge 2018 je tady

Tarotové karty? Siderické kyvadlo? Kávová sedlina? Podle čeho připravuješ strategii ty? Přihlas se s kamarády do soutěže Management Consulting Challenge 2018, zvládněte case study na téma expanze Liftaga do dalšího města v ČR a vyhrajte 30 000 korun a možnost stáže v týmu stratégů EY.

Opět jsme byli zvoleni nejatraktivnějším zaměstnavatelem v oboru. Děkujeme

V poradenství je tvrdá konkurence. Proto nás těší dvojnásob, že je EY pro studenty adresou, na které by chtěli pracovat. Obhájili jsme totiž pozici nejatraktivnějšího zaměstnavatele světa mezi poradenskými firmami.

EY v barvách a číslech

Kolik nás je v EY dohromady? Pracuje u nás víc lidí pod třicet, nebo nad třicet? Převažují u nás ženy, nebo je to spíš pánská záležitost? Rozhodli jsme se vytáhnout oponu a ukázat se pěkně v barvách a číslech.

Daňaři, naši Keňané

Má být polojasno a 11 °C. Na rekordy to v neděli asi nebude. Pražský maraton by ale stejně jako loni mohli ovládnout běžci z Keni, kdy stupně vítězů vypadaly takto: 1. Cherono, 2. Kandie, 3. Yego (všichni Keňa) a 1. Karimiová, 2. Rionoripová, 3. Chebetová (všechny Keňa).

Firmy dokážou kybernetické útoky stále lépe předvídat, hůře se z nich však zotavují

Navzdory stále vyššímu počtu kybernetických hrozeb si nadnárodní společnosti víc než kdy jindy věří, že dokáží předvídat důmyslné kybernetické útoky a zároveň jim úspěšně čelit. Naopak mezery vidí v nedostatečných investicích a plánech na obnovení provozu, pokud již k narušení bezpečnosti dojde. Vyplývá to z pravidelného mezinárodního průzkumu o kybernetické bezpečnosti ve firmách (Global Information Security Survey – Path to cyber resilience: Sense, resist, react), který každoročně provádí poradenská společnost EY a kterého se v roce 2016 zúčastnilo celkem 1 735 organizací.

Zůstaňme v kontaktu

Aby byla tvoje příprava na cestu s EY doopravdy užitečná, používáme na webu Cookies. Využíváním našich stránek souhlasíš s jejich používáním a uchováváním. Tady najdeš podrobnější informace.